شوراى مرکزى مجمع نمایندگان ادوار برای حمایت از حسن روحانی در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه نرسیدند و قرار شد نامزدهای دیگرى از جبهه اصلاحات معرفی شوند.
http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1395/8/26/344563_665.jpg شوراى مرکزى مجمع نمایندگان ادوار برای حمایت از حسن روحانی در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه نرسیدند و قرار شد نامزدهای دیگرى از جبهه اصلاحات معرفی شوند.

به گزارش ایلیا نیوز، مجمع نمایندگان ادوار یکی از احزاب اصلاح‌طلب و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است که دبیرکلی آن را یدالله اسلامی نماینده دور سوم مجلس به‌عهده دارد.

این تشکل در یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت کرده بود.

بر اساس گزارش فارس، جلسه شورای مرکزی این تشکل در تهران برگزار شد و برخی از اعضا پس از گزارش عملکرد دولت از حوزه‌های انتخابیه اسبق خود نسبت به کارکرد دولت در این مناطق انتقاد و ناامیدکننده خواندند.

در جلسه مذکور نظرسنجی یکی از احزاب که به درخواست وزارت کشور صورت گرفته بود قرائت و نسبت به کیفیت این نظرسنجی انتقاد شد.

همچنین شوراى مرکزى مجمع نمایندگان ادوار برای حمایت از حسن روحانی در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه نرسیدند و قرار شد کاندیداهاى دیگرى از جبهه اصلاحات معرفی شوند و در نهایت از کاندیدایى که بهترین موقعیت را دارد اعلام حمایت شود.

در این نشست اعضا، اعلام حمایت برخى از اشخاص تحت عنوان حمایت جبهه اصلاحات از روحانى براى دور آتى را نظر شخصى و یا حزبى آنان دانستند.

اشتراک این خبر در :