بسیج رابطه مستقیم با آبروی یک ملت و سرزمین دارد*فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر

بسیج رابطه مستقیم با آبروی یک ملت و سرزمین دارد*فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر

ایلیا نیوز:فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر،گفت:بسیج رابطه مستقیم با آبروی یک ملت و سرزمین دارد.

15-1

به گزارش ایلیا نیوز:سرهنگ میرزا احمدی در اجتماع بزرگ بسیجیان مدافعان حرم در مصلی نماز جمعه دیر،با تبریک هفته بسیج،افزود: بسیج بزرگترین میراث امام خمینی در همه زمینه ها است.

احمدی با بیان اینکه، یک بسیجی می بایست در همه برنامه های بسیج شرکت داشته باشد،اظهار داشت: بسیجیان باید الگوی رفتاری خود را حضرت علی (ع) قرار دهند چرا که که بسیج رابطه مستقیم با آبروی یک ملت و سرزمین دارد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر،گفت:بسیج حد و مرز نمی َشناسد و هر کجا جهان اسلام به اندیشه او نیاز داشته باشد آماده خواهد بود.

 

میرزا احمدی دشمن شناسی را از ویژگی های یک بسیجی برشمرد و افزود:بسیج از بدو تاسیس راه گشای ایران اسلامی بوده است و به عنوان یک الگو تحت رهبری امام از مرزها فراتر رفته است.

7-1

وی با بیان اینکه باید تفکر بسیجی در جامعه گسترش یابد گفت:امروز بسیج در همه عرصه های فرهنگی،اقتصادی،سیاسی ،جهادی و عرصه مقابل با جنگ نرم و جنگ های احتمالی سخت، آماده و حضوری جهاد گونه دارند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر،گفت: بسیج در جهت خدمت رسانی به مردم شهرستان دیر،در بحث اقتصاد مقاومتی و کمک به خودکفایی مردم،در سال گذشته ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و امسال نیز ۷ میلیارد ریال در قالب طرحهای اقتصاد مقاومتی از طریق بانک های عامل تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده است.

میرزا احمدی،با بیان اینکه،مبلغ ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مساجد و حسینیه ها پرداخت شده است،گفت:در سال جاری تعداد ۱۴۲۰ بسیجی در قالب حلقه های صالحین به اردو های جهادی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته از طریق سپاه شهرستان،اعزام شده اند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر،از ساخت خانه مستمندان و مددجویان در شهرستان دیر خبر داد و افزود: در حال حاضر تعداد ۲۵ ساختمان توسط سپاه شهرستان دیر و با همکاری کمیته امداد در حال ساخت می باشد که بعد از اتمام این تعداد ۵۵ ساختمان دیگر نیز به افراد تحت پوشش کمیته امداد و نیازمند احداث خواهد شد.

این برنامه با حضور نیرو های بسیجی شهر های دوراهک ، آبدان ، بردخون ، بردستان و شهرستان دیر در مصلی نماز جمعه شهرستان دیر برگزار شد.

1-2 2-2 3-1 3-2 5-2 7-2 15-1

 

اشتراک این خبر در :