به گزارش ایلیانیوز ؛ جمعی از مردم دوراهک امروز صبح ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ با حضور در شهرداری شهر دوراهک خواستار جذب در شرکت ملی حفاری شدند.

در مصاحبه ای که با یکی از این حضار داشته ایم در خصوص این تجمع بیان کردند: شرکت ملی حفاری در محدوده ی شهر دوراهک در حال فعالیت می باشد اما متاسفانه حتی یک نیرو هم از بومیان این شهر جذب نکرده است.

بر اساس این گزارش حاج حسن دوراهکی رئیس شورا و حاج محمد دوراهکی(حاج خلیل) عضو شورا در حال پیگیری این مسئله بوده و با تماس با پیمانکار شرکت مربوطه در حال پیگیری این مسئله می باشند.

در مصاحبه ای با حاج حسن دوراهکی رئیس شورای شهر ، ایشان در خصوص این مسئله بیان کردند:

ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی ، شهادت پیامبر اکرم و امام رضا (ع) به همه عزاداران حسینی ، طی ملاقات هایی که با فرماندار عزیز و مسئولین شهرستان انجام شد در رابطه با به کارگیری نیرو های بومی در دکل حفاری ۱۱۴ در حال حاضر جمعیتی قریب به ۱۱۰ نفر از عزیزان مردم و جوانان شهر دوراهک که بیکار هستند و قصد کار در این مجموعه ملی حفاری دارند و در حال حاضر حضور داشته و اسم نویسی می کنند که از این ۱۱۰ نفر به ما گفته شده که فقط ۱۵ نفر نیرو جذب خواهند شد.
طی مشورتی که با  همه این عزیزان شد قرار قرعه کشی و انتخاب ۱۵ نفر از بین این عزیزان شد .

مسئولین کشوری و استانی باید فکری به حال این کار کنند که بیکاری مردم را کلافه کرده است و متاسفانه بیکار زیاد در دوراهک داریم و جوانانی هم هستند که تشکیل خانواده داده اند و بیکار هستند باید مسئولین فکری به حال این جوانان غیور شهر دوراهک کنند
بنده از رسانه می خواهم که همه اتفاقات امروز رخ داده است را منعکس کنند تا به دست مسئولین برسد و چاره ای بیندیشند
از رسانه هم تقدیر و تشکر می کنم که تمامی اخبار و ضعف ها را پوشش می دهند و همیشه یار و یاور ما بوده اند در همه ی صحنه ها.

photo_2016-11-27_21-51-08 photo_2016-11-27_21-51-39 photo_2016-11-27_21-51-46 photo_2016-11-27_21-51-53

1

2

اشتراک این خبر در :