مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر گفت: در هشت ماه سال جاری شش میلیارد ریال وام اشتغال زایی به۴۲ نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت شده است.

به گزارش ایلیا نیوز به نقل از ایرنا؛ مسلم انیژپور روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد دیر افزود: انتظار می رود تا پایان سال ۱۰۰ نفر از مددجویان این شهرستان از تسهیلات اشتغال زایی بهره مند شوند.

وی هدف از پرداخت این تسهیلات را توانمندسازی خانواده های تحت حمایت به منظور اشتغال پایدار دانست و افزود: به مددجویانی که قابلیت توانمند شدن دارند، مهارتهای فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و پس از کسب مهارت، این افراد می بایست طرح های اشتغال زایی خود را ارائه و نسبت به اجرای آن اقدام کنند.

مدیر کمیته امداد امام دیر اظهارداشت: طرح های اشتغال زایی در صورتی مورد پذیرش قرارمی گیرد که توجیه اقتصادی داشته و در کمیسیون اشتغال شهرستان به تصویب برسند تا به بانکهای عامل شهرستان معرفی شوند.

وی یادآور شد: در سال جاری ۱۱میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی و مشاغل خانگی از محل تبصره ۲۶ قانون بودجه کشور به این شهرستان ابلاغ شده است.

اشتراک این خبر در :