جنگ پرسپولیس و الهلال بالا گرفت/پای یک بازیکن وسط است/عکس

با خط و نشان مهاجم پرسپولیس برای حریف عربستانی سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا،فضای مربوط به این بازی خیلی زود وارد فاز تازه ای شد.

جنگ پرسپولیس و الهلال بالا گرفت/پای یک بازیکن وسط است/عکس

به گزارش ایلیا نیوز،۲۹ اردیبهشت ۹۴،یکی از بازی های خاطره انگیز آسیایی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شکل گرفت.

وقتی مهدی طارمی موفق شد در دقیقه ۹۲ مقابل الهلال دروازه سرخپوشان را باز کند،پرسپولیس در یک بازی دراماتیک به پیروزی یک بر صفر رسید.

او سپس پس از گلزنی در بازی با النصر عربستان هم شادی گل معروف خود را رونمایی کرد و حالا پس از یک سال و اندی،بار دیگر کری برای تیم های عربستانی را آغاز کرده است.

طارمی آن زمان پس از شادی گل خود مقابل النصر بیان داشت::حرکت من ورزشی بود و اصلاً جنبه سیاسی نداشت. متاسفانه برخی می خواهند شادی پس از گل من را سیاسی جلوه دهند اما حرکت من کاملاً ورزشی بود. ضمناً این شادی گل من اصلا با عرب های کشورمان نبود و در تقابل با عربستانی ها بود.

مهدی طارمی

 

این اما همه ماجرا نیست و هواداران پرسپولیس روز گذشته پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی با الهلال عربستان با مراجعه گسترده و کم سابقه به پیج های این باشگاه در اینستاگرام،حملات تندی را به این تیم آغاز کرده اند.

حملاتی که به درگیری لفظی میان طرفداران پرسپولیس با الهلال انجامید و البته پس از پست اینستاگرامی مهدی طارمی،به شکل جدی تری دنبال می شود.

مهدی طارمی
پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس الهلال

۶۹ روز تا بازی پرسپولیس و الهلال،تب این بازی داغ شده است و به نظر می رسد لیگ قهرمانان آسیا،با نبرد کلاسیک دو تیم در نخستین روزهای فصل جدیدش رنگ و بوی متفاوتی بگیرد.

 

اشتراک این خبر در :