شهردار آبدان گفت: شهرداری آبدان، به تنهایی توان مالی خرید خودروی آتش‌نشانی را ندارد و تنها خودروی آتش‌نشانی این بخش نیز جوابگوی حوادث احتمالی نیست.

خبرگزاری فارس: وجود یک خودروی آتش‌نشانی در بخش آبدان جوابگو نیستبه گزارش ایلیا نیوز : زهیر حاجیان اظهار داشت: با توجه به توسعه جمعیتی شهر آبدان و تبدیل شدن آن به یک بخش وجود یک دستگاه خودروی آتش نشانی جوابگوی نیازها نیست.

وی اضافه کرد: به‌دنبال رفع این کمبود با کمک شورای شهر آبدان هستیم.

شهردار آبدان اضافه کرد: به منظور خدمات‌دهی بهتر به شهروندان، تنها خودروی آتش‌نشانی موجود در این بخش به شیراز اعزام تا تعمیرات مورد نیاز انجام و تمام سیستم اطفا حریق مجهز و به‌روزرسانی شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر جهت خدمات‌دهی به مردم بخش و شهرآبدان، یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی متعلق به شهرداری دیر جایگزین خودروی آتش‌نشانی آبدان شده و این خودرو آمادگی دارد در طول شبانه‌روز با ارایه خدمات ایمنی به موقع و در هنگام بروز خطر، عملیات امداد و نجات در تمامی بخش انجام دهد.

شهردار آبدان تصریح کرد: در سال گذشته مکاتبات لازم با استانداری و سازمان همیاری شهرداری کشور جهت استقرار دو مرکز آتش‌نشانی در پایین محله انجام داده‌ایم که با پیگیری‌های لازم این امر به‌زودی محقق می‌شود.

حاجیان بیان کرد: شهرداری آبدان، به تنهایی توان مالی خرید خودروی آتش‌نشانی را ندارد و انتظار می‌رود نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی این موضوع را پیگیری و با استقرار خودروی آتش‌نشانی بخشی از مشکلات اهالی بخش آبدان مرتفع شود.

اشتراک این خبر در :