شهردار آبدان گفت: خیابان تازه تاسیس ولیعصر که روزهای پر کاری را به خود دیده است ، پس از پشت سر گذاشتن مراحل جمع آوری شبکه های آب کشاورزی، نخاله برداری، قطع درختان خودرو ، جابجایی و ترمیم شبکه مخابراتی جابجایی شبکه برق، خاکریزی ، تسطیح ، زیر سازی و … حالا به مرحله آسفالت رسیده است .

زهیر حاجیان صبح امروز در حاشیه بازدید از طرح آسفالت این خیابان اظهارداشت: آسفالت این خیابان به متراژ ۸۰۰۰ متر مربع رفت و برگشت و عرض ۸ مترآغاز و لایه (توپکا) به ضخامت. ۶cm انجام گرفت
وی ادامه داد:اجرای عملیات پخش توسط دستگاه فینیشر ، عملیات تراکم با غلتکهای سنگین چرخ فولادی و عملیات پخش امولسیون قیری با دستگاه MC پاش انجام گردید .

همچنین در این پروژه کنترل دقیق مصالح مصرفی از جمله امولسیون قیری و آسفالت از نظر درصد قیر ، دانه بندی مصالح و سایر مشخصات توسط آزمایشگاه های معتبر بصورت تصادفی و منظم انجام گرفته است .
حاجیان ، شهردار آبدان با اشاره به اهمیت و ضرورت ساماندهی‌ این خیابان افزود: در راستای اقدامات گسترده مدیریت شهری و با هدف بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری، اکیپ آسفالت شهرداری فعالیت خود را آغاز کرده است.

شهردار آبدان تصریح کرد: با توجه اینکه توجه به عمران و آبادانی شهر و اجرای پروژه های عمرانی از مهم ترین وظایف شهرداری است افزود:،امید داریم که بتوانیم گامی هر چند کوچک در برآوردن نیازهای اساسی مردم شهر برداریم .
به گزارش خبرنگارما اهالی خیابان تازه تاسیس ولی عصر از ا,قدام به موقع شهردار آبدان تشکرکردند.

اشتراک این خبر در :