اینکه چرا و به چه علت مراسمی که فرماندار در آن حضور دارد همزمان توسط رسانه های محلی و سایت فرمانداری بایکوت می گردد سوالی است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است.

http://parsjonoub.com/wp-content/uploads/2017/01/2017_1_3_12_1_301245.jpg-300x150.jpgبه گزارش «پارس جنوب »؛ سایت فرمانداری جم نیز در اقدامی عجیب حضور فرماندار این شهرستان در جمع مردم مومن و ولایتمدار جم به مناسبت ۹ دی  را بایکوت کرده است. در خصوص این ماجرا جالب است بدانید همین سایت یک روز قبل از نهم دی ماه فعال بوده و اظهارات فتح الله نوروزی درباره پروژه آب شیرین کن را منتشر کرده ، اما یک روز بعد حضور فرماندار در مراسمی به اهمیت ۹ دی را به تصویر نکشیده است. و در دوازدهم دی ماه این سایت بار دیگر با پوشش حضور فرماندار در جمع معتمدین بخش مرکزی به روز شده است که شائبه سانسور حماسه ۹ دی در این شهرستان را تقویت می کند.
همین چند روز پیش بود که عده ای از مردم انقلابی جم با ارسال تصاویر همایش با شکوه ۹ دی به «استان۲۴»، ضمن انتقاد از بایکوت این همایش توسط رسانه های محلی خواستار انتشار این تصاویر با حضور مسئولان شهرستان شده بودند که با واکنش هایی نیز همراه شد.
سانسور و بایکوت مراسم یوم الله ۹ دی همزمان در رسانه های خبری و سایت فرمانداری سبب برخی گمانه زنی ها شده است!
اینکه چرا و به چه علت مراسمی که فرماندار در آن حضور دارد همزمان توسط رسانه های محلی و سایت فرمانداری بایکوت می گردد سوالی است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است.
اما دامنه سانسور معنادار ۹ دی در جم به حدی گسترده شده است که امام جمعه جم نیز لب به انتقاد گشود.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد گنجی امام جمعه این شهرستان  اظهار داشت: تلاش کردیم مراسم یوم الله ۹ دی امسال حول محور وحدت، باشکوه خاصی برگزار گردد. و شاید تنها مراسمی بود که با حضور همه مسئولین شهرستان جم در کنار مردم برگزار گردید و توقع داشتیم سایت‌های خبری شهرستان، بیشتر به موضوع ۹ دی و انعکاس مراسم آن در راستای ایجاد وحدت و بصیرت‌ افزایی  بپردازند که متاسفانه اینگونه نبود.
لازم به ذکر است مراسم ۹ دی در شهرستان جم هفته گذشته با حضور گسترده مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه و با سخنرانی دکتر نصر برگزار گردید که متاسفانه با بایکوت خبری شدید از سوی رسانه های استان و شهرستان مواجه گردید./استان ۲۴


http://uupload.ir/files/2vqd_1.jpghttp://uupload.ir/files/jo9q_1_(1).jpg

http://uupload.ir/files/9ie_1_(2).jpg

http://uupload.ir/files/0pn7_1_(3).jpg

http://uupload.ir/files/ac1h_1_(4).jpg

http://uupload.ir/files/lfp0_1_(5).jpg
/

اشتراک این خبر در :