به گزارش ایلیانیوز ؛ شیخ حسن درخشان از فعالان عرصه فرهنگی و سیاسی در صفحه اینستا گرام خود،به بهانه دوقطبی سازی های موجود درجامعه یادداشتی تحت عنوان”خداحافظ مردی که نباید به تو اعتمادمیکردیم“نوشت

خدا حافظ مردی که نباید به تو اعتماد میکردیم
امروز جان کری در آخرین یاوه سرایی های خود ،با ژستی که تقریبا انگار گلابی از برجام چیده باشد،گفت: نود و هشت درصد تاسیسات هسته ای ایران را نابود کردیم و تاسیسات اراک را با سیمان پر کردیم و سخت ترین نظارت های بازدارنده را بر ایران اعمال میکنیم،تازه از ترامپ هم میخواهیم که برجام را پاره نکند هرچند دونالد اگر خودش عاقل نباشد لااقل چند مشاور صادق به اوخواهند گفت که چنین کاری را نکند،آنجا مشاوران از بدنه حاکمیت و موازی باسیاست های مملکتشان انتخاب میکنند، و در ادامه گفت: مناشقات ما با ایران ادامه خواهد داشت. یحتمل که جناح غرب گرا در ایران بگوید این حرف ها برای سران آمریکا مصرف داخلی دارد. خیر! چنین نیست این جمله پوپولیست مابانه هم باز رنگ باخته است، چرا که نه نماینده حزب جان کری پیروز انتخابات است و نه جان کری برای ماندن در آن کاخ روسیاه جایی برای ماندن دارد.
دستاورد تقریبا هیچ خسارت محض،بوئینگ هایی است که احتمالا این روزها فعلا در آسمان کاغذی ایران که آن هم نیز،نیاز هفت درصد جامعه می باشد، قرار است احتمالا پرواز کنند. تکرار میکنم احتمالا قرار است پرواز کنند
با گذر کوتاهی بر حوادث این روزها دنیای نه چندان سالم سیاست مردان سیاست زده در میابی که جناح غرب گرا، شدیدا محتاج یک دو قطبی هستند. خاطرنشان میکنم به آرشیو حملات رئیس دولت به شورای نگهبان قبل از هفت اسفند مراجعه کنید تا به نتیجه این دوقطبی هفت اسفند بیشتر پی ببرید.
امروز که بحث اصلاح طلب و اصولگرا تقریبا رنگ باخته و جای خود را به جریان لیبرال و انقلابی داده است حقیقت این مباحث،بیشتر مقرون به واقعیت است.
مسعود بهنود، ضد انقلابی، فراری، حمله به قوه قضاییه را به عنوان فتح اولین خاک ریز برای دو قطبی سازی و آشوب پیش و رو، کلید زد،و پیرو این فراخوان و همزمان با جلب بدهکاران نجومی بانکی و بیرون زدن خروس بابک از قبای ستاد انتخابات حضرات تدبیر، این فضا سازی رسانه ای قوت گرفت.
نتیجه :دولت برای جبران ریزش آرا چشمگیر خود، و ناکامی حاصل از اعتماد به کد خدا و خمود و رکود مدیران،بطور جد نیاز به دو قطبی سازی دارد . یک قطب مخالفان برجام و مخالفان کنسرت و مخالفان شادی مردم و یک قطب طرفداران کنسرت،که مثلا خود دولت شامل میشود،بی جهت نیست که جناب پریزدنت از هر دور برگردونی باز به بن بست کنسرت بر میگردد.
چند توصیه :قوه قضاییه برخورد با نجومی بگیران بویژه نزدیکان و اقوام دولت را ترجیحا به بعد از مرگ گور خوابها ا موکول کند،وتا پایان انتخابات دندان بر جگر بفشارد، چرا که باهر برخورد قضایی و قانونی،خوراک مظلوم نمایی به انبان خالی جریان قطب ساز سرازیر شده و آورده اند که “الغریق یتشبث به کل حشیش.
ثانیا :نیروهای انقلابی علی الحساب به هیچ وجه عملکرد دولت را به جهت برون رفت از این دو قطبی سازی فعلا در ترازوی نقد ننهند،دولت اگر تلاشی داشته عندالله ماجور و عند الناس محسوس است.
حسن درخشان

اشتراک این خبر در :