به گزارش ایلیانیوز ؛ شیخ حسن درخشان از فعالان حوزه فرهنگ و سیاست در یادداشتی راز عصبانیت حسن روحانی را چنین تحلیل کرد

راز عصبانیت حسن روحانی چیست؟

این روزها کمتر کسی پیدا میشود که نداند حسن روحانی،ترمز بریده است و هیچ خط قرمزی برای خود تعریف نکرده است،یتشبث به کل حشیش،صرفا برای قدرت جدید.
وحدت مذاهب در هرکشوری و در کشور ما بویژه بین شیعه و سنی از مولفه های امنیت پایدار،محسوب میشود،هرچند روحانی شعار امنیت پایدارش گوش فلک را کر کرده است، ولی اخیرا به ناامنی و اختلاف مذاهب دامن میزند. دروغ و افترا و دیوار کشی در پیاده رو ها و رقیب هراسی هکذا.فراموش نکنیم سابقه دبیران شورای امنیت ملی کشورمان،زیاد خوش سابقه نیست تحقیقا و تحققا.
به راستی اگر رقبای روحانی دربین مردم آرا قابل توجهی ندارند، راز این زمین و زمان به هم ریختن روحانی چیست؟
برخورد بی سابقه کارگران معدن،دستان رو شده برجام، لو رفتن محموله قاچاق دختر وزیر،لو رفتن سند ۲۰۳۰توسعه ناپایدار یونسکو،نظر سنجی هایی که پیروزی وی را لااقل درمرحله اول ضمانت نمیکند،استقبال چشمگیر مردم از رقبای جدی روحانی، و صدها دلیل دیگر باعث شده است که ایشان در خروج از ریل نظام قدری شتاب کند،و برای مهره سوخته شدن زیاد عجله کند.
سوال دیگر آنکه چرا روحانی این قدر رقیب هراسی میکند و خود نیز از رقبایش حساب برده است؟
جواب به قدری روشن است که نیاز به تبیین ندارد،رقیب روحانی به اقتضای شغل سابقش،لانه های فساد را شناسایی کرده،مدارک دکترای جعلی و کپی برداری های پایان نامه ها را به خوبی میشناسد،خلاصه یوم التبلی السرائر در راه است.
روحانی،میداند که امسال نود و دو نیست نود و سه هم نیست بلکه نود و شش است،زنگ تفریح تمام شده و زنگ حساب است،
او به خوبی میداند وقتی در استقبال از او سالن شش هزار نفره علی رغم امکانات دولتی پر نمیشود،یعنی ممکن است رئیس جمهور آینده روحانی باشد ولی روحانی نباشد،
مناظره جمعه آینده نیز حکایتی دارد،که اگر حسن روحانی لیست اموال خود و نزدیکانش اعلام بکند فاجعه هست اگراعلام نکند بقول خودش مصیبت عظمی ست.
ولی هیچ کدام از این موارد ،دلیل عصبانیت وی نیست،دلیل عمده عصبانیت وی و ساختار شکنی اش که دودش هم در چشم نظام میرود،دستان خالی اوست،
او برای ایجاد التهاب و تنش در جامعه برنامه دارد،تا زنگ حساب به سرعت بگذرد،حزب الله نجابت کند به پوزخندی آتش فتنه را فرو نشاند.
روزهای آینده او در شیب تندتری ترمز پاره خواهد کرد،میدانی چرا؟
چون او به خوبی میداند نسیم کرامت وزیدن گرفته.
حسن درخشان

آدرس کانال :

http://telegram.me/hassan_derakhshani

اشتراک این خبر در :