جناب سرهنگ غریبی، معاونت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر صبح امروز از برترین مرکز آرشیو دفاع مقدس استان بوشهر در پایگاه امام جعفر صادق(ع) حوزه قدس دیر بازدید نمودند.

به گزارش ایلیا نیوز در این بازدید، ایشان ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین مرکزی در شهرستان دیّر، از زحمات متولیان امر نگهداری اسناد و آثار شهدا تقدیر نموده و حفظ آثار دفاع مقدس را راهی برای نشر و انتقال ارزش های انقلاب اسلامی دانستند.
همچنین جناب سروان حسینی نیا، معاونت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان دیّر نیز با تقدیر از متولیان مرکز آرشیو دفاع مقدس شهرستان دیّر، این مرکز را به عنوان کانون اصلی نگهداری، طبقه بندی و آرشیو اسناد و آثار دفاع مقدس دانستند که با کمترین امکانات؛ کارهای بسیار ارزشمند و ماندگاری در آن صورت گرفته است.
شایان ذکر است مرکز آرشیو دفاع مقدس شهرستان دیّر از سال ۱۳۹۳ در پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق(ع) حوزه قدس دیر راه اندازی شده که تاکنون بیش از ۸۵۰۰۰ اسناد، مدارک، آثار و تصاویر شهدا و رزمندگان و بیش از ۱۰۰ ساعت فیلم از حضور نیروها و مردم شهرستان دیّر در صحنه های دفاع مقدس گردآوری شده است.

 

 

 

 

اشتراک این خبر در :