برانکو: غیبت طارمی مشکل بزرگی برای تیم ماست/ دیاز: دیدار با پرسپولیس را دوست دارم

سرمربیان دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس ایران، پیش از شروع دیدار تیم شان، اظهار نظر مختلفی درباره این مسابقه کردند.

برانکو: غیبت طارمی مشکل بزرگی برای تیم ماست/ دیاز: دیدار با پرسپولیس را دوست دارمبه گزارش  گروه ورزش ایلیا نیوز؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل الهلال عربستان اظهار کرد:  خوشحالیم با الهلال در این مرحله بازی‌ می‌کنیم. از ابتدا گفته بودم گروه سختی داریم و صعود از این گروه راحت نیست، بازی ما با الهلال در نیمه نهایی آسیا نشان می‌دهد که حرف من درست بود چرا که ۲ تیم از این گروه به نیمه‌نهایی آسیا رسیدند، نتیجه بازی مشخص نیست اما باید بدانیم الهلال ۵۵ قهرمانی داشته و ما کار سختی در پیش داریم اما به دنبال ارائه بازی خوب و کسب نتیجه هستیم.

غیبت طارمی مشکل بزرگی برای تیم ماست  

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت مهدی طارمی در این بازی ادامه داد: نبود طارمی بهترین مهاجم لیگ آسیا برای ما مشکل بزرگی است و فقدان او را احساس می‌کنیم اما این موضوع در خواسته ما و پرسپولیس که همیشه به دنبال برد هستیم تغییری ایجاد نمی‌کند و خواسته ما همیشه این است که پیروز شویم و این موضوع چیزی از خواسته‌های ما کم نمی‌کند. شما فکر کنید که طارمی و ادواردو که با هم قابل مقایسه هستند و در این شرایط شما فکر کنید الهلال ادواردو را در اختیار نداشته باشد. 

تنها تیمی هستیم با بازیکنان بومی به نیمه نهایی آسیا رسیدیم 

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استراتژی شما چیست که تا اینجا توانسته‌اید به تیم‌های قدرتمند غلبه کنید و در آستانه فینال آسیا قرار بگیرید؟ اظهار کرد: ما تنها تیمی هستیم که با بازیکنان ایرانی و بومی به اینجا رسیدیم. فکر می‌کنم مهمترین دلیل ما خواست و اراده بازیکنانم بوده و این بازیکنانم هستند که نتیجه را تعیین می‌کنند و ابزار ما بازیکنان ما هستند.

او در پایان درباره اینکه ۲ فصل قبل الهلال، پرسپولیس را با سرمربی‌گری خودتان حذف کرد، آیا فردا می‌توانید انتقام آن بازی را بگیرید؟ خاطر نشان کرد: بازی دو فصل قبل که اشاره کردید درست است، ما در تهران یک بر صفر بردیم و در عربستان ۳ بر صفر باختیم اما تیم ما به طور کامل تغییر کرده و اکنون تیم خیلی خوبی هستیم. ما به آنها احترام می‌گذاریم اما ما همیشه به دنبال برد و فوتبال خوب هستیم. البته با این حال نتیجه فوتبال همیشه در زمین مشخص می‌شود. از آن تیم ما فقط علیپور و طارمی باقی ماندند و بقیه تغییر کردند.

دیدار با پرسپولیس را دوست دارم

 برانکو: غیبت طارمی مشکل بزرگی برای تیم ماست/ دیاز: دیدار با پرسپولیس را دوست دارمرامون دیاز، سرمربی الهلال در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: دیدار نیمه نهایی سخت خواهد بود. هر دو تیم مستحق راه یابی به فینال هستند. ما از لحاظ فنی و بدنی به طور کامل برای دیدار با پرسپولیس آماده هستیم.

بازیکنان جایگزین می توانند جای خالی العابد را پر کنند

او درباره غیبت العابد در این بازی گفت: العابد بازیکن مهمی است اما امیدواریم در غیاب او به مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسیم. بازیکنان جایگزین می توانند جای خالی العابد را پر کنند. 

سرمربی الهلال درباره آمادگی روحی بازیکنانش ادامه داد: در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همیشه فشار زیادی وجود دارد و ما به این فشارها عادت داریم. ما به آمادگی فنی و روحی بازیکنانمان اطمینان داریم و باید برتری خود را از رقیب در داخل زمین بازی اثبات کنیم.

در ابوظبی احساس راحتی می کنم 

او ادامه داد: از مردم امارات نیز به علت استقبال گرمی که از ما داشتند تقدیر و تشکر می کنم و  در ابوظبی خیلی احساس راحتی می کنم.  در این بازی یک تیم کامل هستیم و تنها یک بازیکن نیستیم. همه بازیکنان تیم در ابوظبی حضور دارند و به طور کامل آماده دیدار با پرسپولیس هستند.

سرمربی الهلال عربستان در پایان خاطر نشان کرد:  چنین بازی هایی را دوست دارم اما باید در تمام جوانب آماده باشیم و نباید از سبک بازی همیشگی خودمان دور شویم. هرگز به دلیل رقیب سبک بازیمان را تغییر نمی دهیم. تمرکز ذهنی در این بازی بسیار مهم است زیرا در این بازی نکات ریز سرنوشت بازی را تغییر می دهد.

 

اشتراک این خبر در :